Jeszcze nie teraz - czyli druga przegrana z Progresem

W meczu z liderem grupy Hutnik niestety po raz drugi nie zdołał urwać choćby jednego punktu, ale było blisko. Pomimo przewagi Progresu Hutnicy w drugiej połowie zagrali odważniej i lepiej co przyniosło kilka sytuacji bramkowych lecz tylko jedna wykorzystana przez Borysa Słuszniaka (na zdjęciu). Po zdobyciu bramki kontaktowej Hutnik mógł jeszcze pokusić się o wyrównanie, lecz zbyt odważnie poszedł do przodu, a błąd obrony kosztował utratę trzeciego gola w ostatnich sekundach meczu. Mecz był spokojny, sędziowanie na dobrym poziomie i obiektywnie patrząc zasłużone zwycięstwo Gospodarzy.Pomimo tej porażki Juniorzy Młodsi Hutnika z trzeciego miejsca pewnie awansowali do 1 Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych.

Pamiętajmy, że jeszcze na początku lipca tej drużyny nie było - tym większe gratulacje i słowa uznania dla zawodników oraz trenera Marka Bojko.

Małopolska Liga Juniorów Młodszych
AS PROGRES Kraków - HUTNIK Nowa Huta 3-1 (2-0)
25-10-2014 r. g.10:00
Sztuczne boisko przy ulicy Ptaszyckiego w Krakowie