JM przed pierwszym meczem rundy wiosennej

Już jutro 2 kwietnia o godzinie 14.00 rozpocznie się pierwsze spotkanie juniorów młodszych Hutnika w rundzie wiosennej z Garbarnią na boisku rywala przy ul. Rydlówka. W porównaniu do jesieni w drużynie nastąpiły istotne zmiany, a mianowicie kilku zawodników z rocznika 98 zasiliło drużynę juniorów starszych. Pomimo takich zmian część rocznika 98 w dalszym ciągu będzie występować w JM wraz z zawodnikami z rocznika 1999. Przed Hutnikiem trudne zadanie, ale nie niemożliwe. Garbarnia Kraków to rywal z którym na jesień graliśmy w grupie. Dla przypomnienia w pierwszym meczu rozgrywanym na boisku Garbarni Hutnik uległ 1:3, natomiast w spotkaniu rewanżowym padł wynik bezbramkowy.

W obecnej odsłonie Rywalami Hutnika będą: Dunajec Nowy Sącz, Garbarnia Kraków, MKS SMS Kraków, Prądniczanka Kraków, Sandecja Nowy Sącz, Tarnovia Tarnów i Wisła Kraków, z którymi rozegramy po dwa spotkania.