Kolejne słabe występy Hutnika w lidze halowej

W dniu dzisiejszym Hutnik rozegrał dwa mecze. W pierwszym rywalem był Krakus. Niestety po słabej grze ulegliśmy rywalowi 3:4. Poziom gry pozostawiam bez komentarza. Dwie czerwone kartki. Jedna bardzo dyskusyjna dla kapitana Hutnika Łukasza Kędziory za obronę udem strzału rywala, ale sędzia dopatrzył się zagrania ręką !?! Relacja wideo zweryfikuje kontrowersję. Druga za niecenzuralne słowa innego Naszego zawodnika do arbitra spotkania jak najbardziej zasłużona. W efekcie Hutnicy grali w osłabieniu przez 12 minut. To oczywiście nie usprawiedliwia przegranej, gdyż z wyniku 0:3 potrafiliśmy doprowadzić do stanu 3:3, lecz brakło dyscypliny niektórych zawodników podczas meczu. Bramki zdobyli Jakub Tracz z karnego i druga z gry oraz Jan Nęciński. Drugim rywalem był Dalin Myślenice. Ten mecz zakończył się wygraną Hutnika 8:6, ale poziom gry delikatnie mówiąc masakryczny. 5 bramek w tym spotkaniu zdobył Szymon Pojedyniec, po jednej Jan Nęciński, Krzysztof Błoński oraz Szymon Dubiel.  Pomimo jednej wygranej należy jak najszybciej zapomnieć o formie jaką zaprezentowali Nasi zawodnicy w tych dwóch spotkaniach.

futmal

VIDEO Wojciech Tracz