Stadion Miejski szczęśliwy dla Hutnika

Dzisiejsze spotkanie z AP 21 zostało rozegrane na Stadionie Miejskim w Krakowie przy ul. Ptaszyckiego 4. Zapewne dla obu drużyn było to nie lada przeżycie zagrać na płycie głównej. Był to zaległy mecz 2 kolejki. W ostatnim spotkaniu obu drużyn w Skotnikach górą był Hutnik wygrywając 0:2. Tym razem również Juniorzy Hutnika zainkasowali trzy punkty, lecz nie było to łatwe zadanie. Bramkę na wagę zwycięstwa w 27 minucie zdobył strzałem głową Jakub Tracz. Kilka chwil wcześniej zawodnik AP21 nie wykorzystał karnego. I jak tu nie wierzyć w przysłowia :).

Skrót bramkowy

Małopolska Liga Juniorów Młodszych
HUTNIK Nowa Huta - AKADEMIA PIŁKARSKA "21" Kraków 1-0 (1-0)
08-10-2014 r. g.15:30