Hutnik Nowa Huta Gospodarze

Krzysztof Jazgar

Utworzono:

25.09.2014

Pomimo ładnej słonecznej pogody obu drużynom przyszło zmierzyć się nie tylko z przeciwnikiem, ale również z ciężką nawierzchnią. Od początku spotkania toczyła się zacięta walka o otwarcie wyniku. Zarówno Hutnik jak i Unia Tarnów stworzyły kilka sytuacji podbramkowych, ale w pierwszej połowie tylko Naszemu obrońcy Jakubowi Brodzie udało się pokonać bramkarza Gości - trochę szczęśliwie bo po jego strzale piłka trafiła w słupek,a następnie odbijając się od pleców bramkarza Unii wpadła do bramki. Dwukrotnie Unistów od straty bramki uratowała poprzeczka, natomiast Hutnika niefrasobliwość napastników Gości oraz dobra postawa Dawida Migdała. W drugiej odsłonie sytuacja wiele się nie zmieniła i obie drużyny ciężko pracowały, aby uzyskać korzystny dla siebie wynik. Hutnik znów miał kilka dogodnych sytuacji, ale celowniki Naszych zawodników w tym meczu były trochę rozregulowane. Ostatecznie po meczu walki Hutnik dopisuje trzy punkty do kolekcji. Wielkie dzięki za walkę przez całe spotkanie.

Fot. Wojciech Tracz

Bramka Jakuba Brody