Hutnik I - kolejna wygrana w lidze halowej

Dziś przeciwnikiem była Prądniczanka. Obie drużyny przystępowały do meczu w zgoła odmiennych nastrojach. Hutnik miał w pamięci ostatnią wygraną z Garbarnią natomiast Prądniczanka zapewne jeszcze miała w głowie wysoką porażkę z AS Progres. Wygrana Hutnika jak najbardziej zasłużona, gdyż przez większą cześć rywalizacji to właśnie Hutnicy dominowali na boisku co udokumentowali pięcioma trafieniami tracąc dwa gole. Na listę strzelców zapisali się: Ł.Kędziora x 2, J.Nęciński, Sz.Pojedyniec oraz B.Słuszniak.

Dziś po raz pierwszy w oficjalnym meczu drużynę poprowadził Grzegorz Jakubiszyn, który na codzień trenuje zawodników z 1998 rocznika w drużynie Juniorów Starszych Hutnika.

Mistrzostwa Halowe Krakowa Juniorów Młodszych
HUTNIK Nowa Huta - PRĄDNICZANKA 5:2 (4:1)
Sędziował Jakub PIEPRZYK

1-0 8 min Jan Nęciński