Hutnik I zdobywa kolejne punkty

W 7 kolejce ligi halowej Hutnik zmierzył się z AP21. Mecz zakończył się pewną wygraną Naszych zawodników 3:1. Już do przerwy wynik brzmiał 3:0 po bramkach Jakuba Tracza i dwóch Borysa Słuszniaka. Po przerwie obraz gry nie zmienił się i to Hutnik przez większość gry był w posiadaniu piłki, a zawodnicy AP21 tylko przyglądali się jak Nasi obrońcy wymieniają między sobą celne spokojne podania. Tylko jedną akcję wykorzystali podopieczni Mirosława Szymkowiaka strzelając bramkę honorową. Przyznam szczerze, że ani ja , ani trener Grzegorz Jakubiszyn oraz zawodnicy Hutnika nie byli w stanie zrozumieć taktyki AP21, która mimo niekorzystnego wyniku zachowywała się tak jakby to oni wygrywali. No ale cóż  - to nie Nasze zmartwienie. Gratulacje dla zawodników i trenera za kolejne zwycięstwo.